Kontaktné informácie

Chantal jazyková škola
0917 436 463
mercakova@chantal.sk

Humenné, budova VšZP, Mierová 13, vchod od kostola, 2.posch.

Michalovce,hlavná VUB-banka,centrum, Námestie Slobody 3, 2.posch. -vchod  do banky po 17hod. uzamknutý, použite prosím zadný vchod pri bankomate. Kontaktujte ma na  0917 436 463

Kontaktujte nás

Referencie:

Pre Callanovu metódu som sa rozhodla, lebo mam vlastnú skúsenosť s
učenim sa jazyka priamou metódou. Verim, ze jazyk je mŕtvy, ak ho človek
nevie použiť. Callanova metóda je naozaj premyslenou a prepracovanou
metódou, ktorá mi pomáha nielen rozumieť tomu, čo sa hovorí, ale aj to ako
jazyk funguje.

Zuzana Štefanová

Chcela by som pochváliť lektorky (Veroniku, Mišku a Vierku) a zároveň im veľmi pekne poďakovať za milý prístup, ochotu a trpezlivosť pri učení. Na každú hodinu boli perfektne pripravené a vždy ochotné pomôcť a vysvetliť. Školu CHANTAL budem len chváliť a doporučím každému.

Beata Hajduková

Callanovu metódu  som sa rozhodla vyskúšať na základe referencie.
Pripadalo mi to zvláštne učiť sa jazyk bez písania cvičení a memorovania gramatiky.Mala som dojem, že je to až nemožné, ale vyskúšala som. Urobila som dobre.:) Priama metóda výučby búra všetky doteraz zaužívané umelé spôsoby. Učí cudzí jazyk prirodzeným spôsobom, tým ktorým sme sa naučili aj náš materinský.
Samotné hodiny sú pomerne náročné na pozornosť a sústredenie, ale to prináša
svoje ovocie. Doma nie je potrebné venovať tomu až toľký čas, ako pri tradičnom spôsobe (ale učiť sa treba) a ten efekt je až neuveriteľný - zrazu zistíte, že dokážete rozprávať. Určite odporúčam.

RNDr. Demesová

Systém výučby Callanovej metódy bol pre mňa prínosom po stránke aktívnej komunikácie v anglickom jazyku. Prajem tejto jazykovej škole veľa ďalších spokojných študentov.

Jaroslav Rusinko
chantal33.jpg

Sme jazyková škola ktorá Vás naučí rozprávať Anglicky a Nemecky 4x rýchlejšie.

Naše jazykové kurzy sú zamerané na praktickú stránku jazyka - hovorenie a porozumenie, teda na to, čo najviac potrebujete v každodennom živote. Jazyky sa tak učíte rýchlo, jednoducho a prirodzenou cestou.