Garancia kvality

Za svoje investované peniaze klient očakáva výsledky a vysokú kvalitu. V najväčšej jazykovej škole na Slovensku Chantal vám dokážeme garantovať oboje. Je pre nás veľmi dôležité, aby ste dostali výučbu a servis najvyššej kvality. Práve z tohoto dôvodu používame niekoľko nástrojov, ktorými sa jednoznačne chceme odlíšiť a splniť očakávania našich študentov – naozaj rozprávať po anglicky.

 

Ako dokážeme naplniť vaše očakávania a ciele?

 

  

  • Skutočne fungujúci spôsob výučby

Hodiny sú orientované na praktickú stránku jazyka a na to, aby ste sa naozaj naučili rozprávať po anglicky. Metóda, ktorou vyučujeme náš tím metodikov vyvýjal dlhé roky aby sme vám uľahčili vaše štúdium.

 

  • Dlhodobá lojalita klientov

Učíme aj v malých mestách a aj s vysokou nezamestnanosťou, nesústreďujeme svoju aktivitu len na najväčšie Slovenské mestá a prinášame jazykové vzdelanie do všetkých končín Slovenska.

Ponúkame totiž kvalitu za primeranú cenu a naše kurzy si môže dovoliť skutočne každý záujemca.

Podľa našich štatistík je vernosť našich klientov od nášho vzniku viac ako 85 %.

Veľmi sa tomu tešíme a ceníme si prejavenú dôveru. Svoju prácu berieme ako poslanie a ako jediná škola na Slovensku ponúkame kurzy sociálnym slabším spoluobčanom zadarmo, samozrejme po splnení určitých podmienok. Dlhodobú lojalitu našich študentov oceňujeme aj formou Vernostného programu, prostredníctvom ktorého študenti získavajú zľavy a rôzne výhody.

 

  • Profesionálne vyškolení lektori

Každý z našich lektorov prechádza špeciálnym interným školením, ktoré zabezpečí, že jeho zručnosti sú dostatočné na to, aby samostatne viedol hodinu. Naši lektori sa dostávajú na reálnu hodinu až potom, keď sme si 100% istí, že dokážu viesť hodinu skutočne na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Sú to skutoční profesionáli a na hodinách podávajú špičkové výkony. Priebežná kontrola hodín garantuje, že každý lektor je hodnotený a sústavne pracujeme na jeho rozvoji.

  

  • Celoslovenské pôsobenie

Za najväčšiu garanciu našej kvality považujeme spokojnosť našich klientov a práve z tohoto dôvodu sa naša sieť sa za pár rokov rozrástla po celom Slovensku.